bubite pe piele

Infectii ale pielii

Postata de andra123 cu 12 ani in urma.

buna ziua, am si eu o problema, tocami ce am obseravt ca am pe corp in special fata ,burta si membrele superioare niste bubite marunte si rosii. ma mananca doar, sunt destul de mult intr-un loc, singurile chestii ce le-am consumat pana acuma au fost o prajiturica de magazin si un pahar de bere. eu cred ca bubitele se datoareaza unui produs alimentar dintre acestea doua. va rog sa ma ajuntati. eu am avut cand eram mica cori si varsat de vant, deci nu poate fi asta, cred.

Raspunsuri (2)

membru220005

acum 12 ani

poate fi rujeola sau rubeola..

andra123

acum 12 ani

tocmai asta a zis si mama. ce trebuie sa fac in cazul asta, sau ce nu trebuie sa fac? am auzit de ceva legeat de apa