Boala venerica??urgent..

Infectii ale pielii

Postata de wildrose cu 12 ani in urma.

intrebare;prietenul meu are de cateva luni o pata mare (10/15cm) de culoare maro inchis,care porneste de la penis si se lasa in jos pe coapsa(interior)..se scarpina cateodata...i-am zis sa consulte un medic dar nu vrea..ce poate fi??este contagios?? Va multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Poate fi de exemplu o ciuperca. Fara suparare, eu k-as fi parasit in locul tau in momentul cand a spus ca nu vrea la medic! Sper cel putin ca folsiti tot timpul prezervativul!! Urgent la medic! Cum poate sta asa???