as vreau sa stiu ce boala este asta

Infectii ale pielii

Postata de fyrafyra cu 9 ani in urma.

Acum un an au inceput sa imi apara niste pe corp in jurul pieptului incet incet mai multe intre timp mi-au disparut si din nou mi-au reaparut

Raspunsuri (2)

AdytzaAdy

acum 9 ani

Ce anume ti-a aparut ca nu ai specificat.

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 9 ani

DACA AU APARUT IN TIMPUL VERII SI A BATUT SOARELE IN ZONA UNDE AU APARUT ESTE POSIBIL SA FIE UN ERITEM SOLAR SI IN ACEST CAZ CAND VA MAI APARE SOARELE SI PURTATI PIEPTUL DEZVELIT DATI DIMINEATA CU CREMA DE PROTECTIE ULTRAVIOLETE CARE SE DAU DE LA ORICE FARMACIE FARA RETETA.