arsura solara transformata in pata maronie ... ajutor!

Infectii ale pielii Arsuri solare Prevenirea arsurilor solare

Postata de deliaG27 cu 12 ani in urma.

in urma cu o luna am fost la mare si nu m-am dat cu factor de protectie pentru ca era soare f putin, insa batea vantul si m-am ales cu o arsura solara care s-a transformat intr-o dunga maronie atat pe spate cat si pe picior. mentionez ca are vreo 20 cm pe picior, este destul de mare si inestetica si sunt foarte ingrijorata. ma face la psihic aceasta problema. cu ce as putea sa ma dau, ce imi recomandati? va multumesc din tot sufletul. ast un raspuns, va rog.

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Mie mi s-a intamplat anul trecut cu doua pete mici...pe nas!!! Eram disperata insa au trecut de la sine in vreo 2 luni. Nu stiu ce sa zic, poate un comtrol dermatologic sa ajute.

deliaG27

acum 12 ani

sper sa treaca, si eu ma aflu intr-o stare de disperare. multumesc pt rasp.

Iuli

acum 12 ani

Totusi ac***a in vedere marimea, poate un control nu strica. Succes!