alerguie sau boala de piele

Infectii ale pielii

Postata de longady cu 13 ani in urma.

de circa o luna au aparut pe piele niste bubite (ca niste cosuri)care ma manaca si am foate multa matreata (pielea capului e foarte iritata)

Raspunsuri (3)

simidaniella

acum 13 ani

ai trecut cumva printr-o perioada mai stresanta?ai fost mai nervoasa?sa nu fie psoriazis,mai bine mergi la doctor.

borky

acum 13 ani

du-te la un dermatolog ca pot sa apra compilcatiii cum apar buburuzele sunt inflamate si au aspect de lichid in interior>>>

melycanu

acum 13 ani

am avut si eu asa ceva ,este ceea ce se cheama dermatita seboreica,..incearca cu sampon NIZORAL,si crema NIZORAL...multa sanatate....