Oare din ce cauza as putea sa am un miros neplăcut la vagin?

Infectie vaginala

Postata de Utilizator11637759935 cu 2 ani in urma.

Bună, marți seara am făcut sex cu prietenul meu, dar a doua zi mi-a curs un lichid și aveam un miros neplăcut, astăzi tot asa mi se întâmplă
Oare de la ce?

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/tratament-candidoza-vaginala_10828

George

acum un an

Bună ziua iubita mea a luat antibiotic pentru vagin și aseară a terminat pe 27 iulie și ia pastile anticoncepționale putem sa facem sex în șeara asta pe data de 28

George

acum un an

Și facem fără prezervativ ca ia anticoncepționale