Infectie?

Infectie vaginala Lipsa menstruatiei

Postata de Utilizator11536842134 cu 5 ani in urma.

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o parere? De o saptamana am dureri de burta, de ovare(, special partea stanga) si de spate. Secretiile vaginale sunt transparente si gelatinoase, dar apar numai dupa urinare. Am niste intepaturi vaginale care ma cam deranjeaza iar menstruatia a intarziat 3 zile. Ar putea fii vreo infectie?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/durerea-pelvina-la-femei-cauze-si-simptome_11260