De ce sângerez după act sexual în timpul ovulație ?

Infectie vaginala

Postata de cu un an in urma.

Bună ziua. Duminica trecută am avut contact sexual neprotejat, iar de luni au început zilele de ovulație. De marți sângerez, nu am dureri, sunt doar speriată. Menstruație am avut de pe 2 iulie până pe 8 iulie. Din ce cauză ar putea fi? Mulțumesc.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/sangerarea-dupa-actul-sexual_8790