Ajutatimaa!?

Infectie vaginala

Postata de Utilizator21542908246 cu 5 ani in urma.

Buna am 18 ani si de 3lunii ma confrunt cu o usturime in parte de jos , am perioade cand ma lasa usturimea dar si perioade cand imi vine sa ma tavalesc pe jos de usturime , ma duc des la baie si cu toate ca curg doar 2-3 picaturi , peste 3 min iar trebuie sa ma duc .. Ma poate ajuta cineva cu un sfat sau medicament ? Precizez ca a inceput sa ma usture dupa ce m-am bagat in mare si era apa rece , oare de acolo se trage problema mea ?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/infectia-tractului-urinar-la-tineri-si-adulti_596