Infectie?

Infectie urinara

Postata de Utilizator11557869644 cu 4 ani in urma.

Buna, am 22 de ani. Am observat ca in ultima perioada merg des la baie sa urinez, dar in acelasi timp beau si foarte multa apa. Nu pot spune ca merg din 2 in 2 minute la baie, dar merg mult mai des decat inainte plus ca dupa ce termin de urinat simt un mic disconfort, am inceput sa iau uractiv. Oare este ok?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/principalele-simptome-ale-afectiunilor-urinare-feminine_16570