Imi apar periodic niste umflaturi sub scrot.si la încheieturile din tre picioare?

Infectie molluscum contagiosum

Postata de Utilizator11567000896 cu 4 ani in urma.

Imi apar periodic niste umflaturi sub scrot, dor foarte tare dacă vreau să le scurg

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/inflamatiile-si-nodulii-din-zona-testiculelor_10022