Ma puteti ajuta, va rog?

Infectie gat

Postata de CosminSV cu 6 ani in urma.

Buna seara, de aproape 1 an ma confrunt cu o problema..am o tinere in gat, un nod.si asta imi provoaca greata ameteli si imi taie pofta de mancare..si cand vorbesc imi vine sa vomoit, iar cand trag aer adanc in piept simt ceva rece in gat ..Am luat 4 tratamente pana acum: pentru puroi in gat, apoi gentamicina cu hidrocortizon, dupa am luat ibruprofen si acc+ parca, si apoi amikozit si nici unul nu si-a facut efectul... am fost operat de hernie acum 1 an(credeam ca din cauza asta imi e mie rau)
Analizele de sange mi-au iesit bine , trimit si poze analize daca e! O Seara buna

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/refluxul-gastroesofagian-8-riscuri-pentru-sanatate_9048