Ganglion in zona urechii?

Infectie gat Interventie chirurgicala ORL

Postata de Utilizator11578644868 cu 4 ani in urma.

De ieri am observat o mica umflatura sub ureche, e de marimea unei boabe de piper aproximativ, sa fie oare ganglion? Doare foarte putin la atingere.As dori sa stiu de la ce a aparut acest ganglion si daca e nevoie sa ma panichez si sa consult un medic?!
Multumesc.

Raspunsuri (1)

Gabriela

acum un an

Si la baiatu meu de 5 ani are acelai problema este mai tare umflat din ce cauza poate fi