Examen exudat - absent streptococ beta hemolitic, de ce?

Infectie gat

Postata de GeorgeR cu 4 ani in urma.

Buna, astazi mi-am scos examenul exudat si am primit rezultate absent streptococ beta hemolitic .
Problema e ca eu am frecventa in fiecare luna simptome de amigdalita si ma simt foarte rau ( stau cel putin 2 saptamani la pat ) . Am mai fost acum 2 luni la un ORL-ist si mi-a spus ca am amigdalita cronica . Am 20 de ani fara o luna .
Stiti cumva ce as putea avea ac***a in vedere ca am steptococ absent?

Raspunsuri (1)

Utilizator11637568451

acum 2 ani

Salut am acceasi problema. Daca te rog ai putea sa mi spui cum ai rezolvat Sunt la al 4 lea episod, nu mai pot