nasul imi este infundat si gatul inflamat

Infectie gat

Postata de Utilizator11627252181 cu 2 ani in urma.

Buna, am probleme cu nasul imi este infundat si gatul inflamat imi provoaca durere de cap o usoara durere urechi, si mi se face in gat o flegma care mere parca trag din nari si cade in gat si scuip dau jos , e frustant ma deranjeaza cel putin o data pe zi
Si un inconfort mai jos de piept..

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Gripa/gat-inflamati-afla-cateva-remedii-rapide_16659