Bebe 1 an si 2 luni am urmat un tratament pentru infectie urinara

Infectia urinara

Postata de Utilizator11557494209 cu 4 ani in urma.

Bebe 1 an si 2 luni am urmat un tratament pentru infectie urinara 5 zile injectabil.Dupa tratament la analiza apare leucocite 500.Repetand dupa alte 2 zile analiză urina leucocite 75.este normal??Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectiile-urinare-la-copii/infectiile-urinare-la-copii-inalte-si-joase_200