Am o problema și îmi este frica sa ma duc la ginecolog.Ma puteți ajuta?

Infectia urinara

Postata de Ina cu 2 ani in urma.

In timpul contactului sexual am început sa sangerez, iar la o zi după contactul sexual am început sa am tot senzația de a face lipsa mica ...iar următoarea zi am început sa am dureri înainte de a termina lipsa mica și după tot aveam nevoie la baie... am început sa am mici sângerări. De o săptămână tot asa sunt,cam de 4 zile am început sa iau urinar akut și o mai dispărut din senzația de a merge tot mai des la baie dar durerile nu și nici sângerările. Ce sa fac?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/cauzele-sangerarilor-anormale-care-apar-intre-ciclurile-menstruale_18645