Este posibil BTS?

Infectia gonococica Chlamydia Epididimita Gonoreea Uretrita negonococica
+2
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11551532296 cu 5 ani in urma.

Bună tuturor!
La o analiză normala a secreției uretrale și o spermocultura iese daca am spre exemplu infecție Chlamidia sau Gonoree ? Am făcut aceste teste și nu mi.a sa găsit nimic concludent. In urma cu ceva luni am avut contact sexual neprotejat, și am scurgeri uretrale incolore, abia vizibile. Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101