Unghie neagra?

Infectia fungica a unghiei Onicomicoza unghiei

Postata de Utilizator11586613407 cu 4 ani in urma.

Astăzi am cazut si m-am lovit la degetul mic de la picior. Mi-a curs sange si am observat ca s-a înnegrit. Încă mă doare. Ce as putea sa fac sa remedieze durerea fata sa-mi pierd unghia?

Raspunsuri (1)

Utilizator21586644264

acum 4 ani

incearca sa ti legi ceva strans de deget,daca lovitura a fost prea puternica e posibil ca unghia sa cada,dar nu ti face griji va creste la loc in timp...