Unghie incarnata operatie?

Infectia fungica a unghiei

Postata de Charles cu un an in urma.

Soția a avut operație acum 2 săptămâni a respectat toată igiena tot ce s-a cerut de medic.La momentul de față tot suferă. Mai tot timpul cu picioarele in apă cu detol și epson salt.Tot umflat este și a luat și antibiotice Keflex.A pus tinctura de iod.As vrea sa trimit o poza dar nu se poate.
Aș avea nevoie de un sfat medical.Multumesc frumos!

Raspunsuri (1)

Cristian

acum un an

Ce mai face sotia ? si cum a evoluat operatia post operatorie...am nevoie de amanunte. Cum se infecteaza un deget dupa extractia unghiei ?