Unghie dupa operatie problema?

Infectia fungica a unghiei

Postata de MembruMobileAppbogoiu.andrei cu 6 ani in urma.

Buna seara. Acum 2 ani de zile m-am operat de unghie incarnata la piciorul stang la degetul mare . Totul a fost ok . Ce vreau eu sa aflu si daca totul merge bine , este daca unghia mi-a crescut corect. In momentul de fata are o lungime cu 30% mai mica decat o unghie normala si este groasa si in latime cam cu 40% mai mica ca unghia normala . Eu cred ca nu a crescut bine si am capatat o infectie sau ceva .

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/unghia-incarnata-informatii-generale_10272