Cum scap de unghia incarnata?

Infectia fungica a unghiei

Postata de Utilizator21533553326 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, domnule doctor, tin sa va aduc la cunostinta ca de aproape o luna ma confrunt cu o problema suparatoare....unghia mare de la piciorul stang o am incarnata, nu stiu cum am facut de am aceasta problema deoarece mi-a aparut foarte brusc, peste noapte si nu stiu de la ce.Am urmat tot felul de tratamente dar degeaba. M-am gandit sa ma duc la chirurgie pentru a-mi face operatie dar sincer sa va spun imi este putin frica pentru ca este prima data in viata mea cand ma confrunt cu o astfel de problema.
Astept un raspuns de la dumneavoastra!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/unghiile-incarnate_8946