ciuperca unghiilor

Infectia fungica a unghiei

Postata de Utilizator21637741092 cu 2 ani in urma.

Nu am putut vindeca ciuperca de luni de zile. Pare să treacă totul, dar în câteva săptămâni se întoarce din nou. Un cerc vicios. Care ar putea fi motivul?

Raspunsuri (1)

Utilizator21637688128

acum 2 ani

Motivul probabil, este alegerea greșită a medicamentului. Adesea, cremele hormonale elimină foarte repede manifestările superficiale ale bolii, dar nu elimină cauza principală. De aceea ciuperca se întoarce. Am folosit Keraderm+ la un moment dat. Acționează treptat și încet, dar în același timp cu adevărat distruge ciuperca.