Putin ajutor!

Infarct

Postata de nicu1718 cu 13 ani in urma.

Am 17 ani si de ceva timp ,observ, nu constant dureri la nivelul inimii,se intampla foarte rar.Am greutate si inaltime potrivita , sunt foarte sportiv, nu simt durerea cand fac efort fizic, dar sunt speriat acum pentru ca nu stiu ce sa mai cred.Multumesc anticipat.P.S.:Sunt predispus unei anemii datorita unei cresteri foarte rapide.

Raspunsuri (5)

Dr. Horatiu Moldovan

acum 13 ani

Este putin probabil sa fie o problema. Totusi un consult de cardiologie este necesar.

nicu1718

acum 13 ani

Va multumesc frumos.

madalina

acum 13 ani

Am 21 de ani, de ceva vreme simt o durere in piept, nu tot timpul, in special cand ma supar sau plang, vreau sa mentionez ca de ceva vreme simt nevoia sa plang tot mai des, sunt obosita mai tot timpul si cateodata nu pot dormi,cateodata ametesc.
Am 1.65m si 62 kg.. V a rog sa ma ajutati multumesc

adriana

acum 13 ani

Aceste simptome se pot datora si unei lipse de calciu, sau o problema cu tiroida.

Loreta

acum 13 ani

buna seara!am 40 de ani si am tensiunea 160 cu 10 si simt niste intepaturi in jurul inimii.sim ceea ce ma ingrijoreaza cel ai tare e ca m-am ingrasat 3 kg in relativ o luna. ma poate ajuta cineva?multumesc anticipat