Pups marit?

Infarct

Postata de MembruMobileApp1510526366 cu 6 ani in urma.

Buna seara!
As vrea sa stiu daca anticonceptionalele pot afecta tensiunea sau pulsul? Mi-am măsurat tensiunea si am între 120-130 cea mare si 79-85 cea mica. As vrea sa stiu daca mai pot lua anticonceptionale in contoare sau ele îmi dăunează.(mentionez ca le iau pentru o are polichistice)

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/anticonceptionalele-si-efectele-secundare-asupra-celorlalte-viscere_1187