pot lua maraton forte??

Infarct

Postata de nocolae65 cu 13 ani in urma.

pot lua maraton forte??

buna ziua am 45 ani si de ceva vreme am descoperit ca tensiunea arteriala a crescut la 15/10.urmez un tratament noliprel 2.5mg o pastila dimineata.as vrea sa aflu daca pot lua MARATON FORTE pentru imbuntatirea vietii sexuale

Raspunsuri (2)

L

acum 13 ani

NU! sub nici un fel de forma. Risc de moarte subita. Ganditi-va ce doriti: o viata mai lunga sau una scurta, presarata de placeri!

G

acum 13 ani

sursa
www.anunturigratuite.com
" Cabinet gh Sarbu – Ploiesti, tel.: 0742 139 999
Tratament naturist pentru: reintinerire ficat, disfunctii sexuale, sinuzita, ejaculare precoce, colon iritabil, pelada, ulcer varicos, otita, ...
Pe timpul cat va dura criza, nu se plateste decat investigatia clinica = 50 Ron. "