medicamente

Infarct

Postata de Marioara1136107 cu 13 ani in urma.

De fapt nu este o intrebare: donez urmatoarele medicamente:
2 cutii DIUREX 50 - 40 capsule - termen valabilitate iulie 2011
1 cutie RANOLIP ( Lisinopril) 10 mg - 30 tablete - valabilitate 9/2011
2 cutii OLICARD RETARD 40 mg - valabilitate 8/2011 si 2/2012

Multumesc anticipat ptr raspuns

Raspunsuri (2)

[email protected]

acum 13 ani

In cazul in care oferta dumneavoastra mai este valabila, as avea nevoie de capsulele Diurex. Cum pot lua contact cu dumneavoastra?

Cu multe multumiri,
Elena (Bucuresti)

P.S. Adresa mea de mail este [email protected]

Marioara1136107

acum 13 ani

Buna ziua,
Imi pare rau, dar medicamentele nu mai sunt disponibile.
In lipsa unui raspuns mai rapid, le-am daruit spitalului Caritas!
Va doresc sanatate
Marioara ( Bucuresti)