intrebare

Infarct

Postata de seniora 32 cu 13 ani in urma.

Buna ziua . am 32 ani si astazi pt prima data am avut o durere, apasare puternica in piept de parca nu puteam respira. A durat mai mult de 5 minute , am baut 3 canite de apa cu zahar dupa care durerea, apasarea a disparut dar nu de tot . Ma simt obosita si respir greu . Ce poate sa fie ? Care ar fi cauza? Ar trebui sa merg la un cardiolog?
Va multumesc

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 13 ani

Mergi la un control, la cardiologie. Ar putea fi un episod de angina pectorala.

seniora 32

acum 13 ani

am sa merg la urgenta am inteles ca acolo imi va face o cardiograma
multumesc pt sfat .