Inima?

Infarct

Postata de Utilizator11579524788 cu 4 ani in urma.

Buna ziua am si eu de o saptamana o durere in zona inimi sub coasta si mi amorteste si ma doare cu tot cu bratul stang si cu umar cu tot. si ma supara si la respiratie dar mai imi da si niste junghiuri si in partea dreapta. Stie cineva ce ar putea fi? imi amorteste uneori si piciorul stang. sunt plecata in străinătate de 5 zile la munca si nu am ajuns la doctor

Raspunsuri (2)

Utilizator11579524788

acum 4 ani

mentionez ca am si probleme si cu rinichii

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/legatura-dintre-durerea-de-mana-si-atacul-de-cord_11497