florin

Infarct

Postata de frn cu 10 ani in urma.

Eram intr-o zi mergeam pe strada asta acum 4 luni si mi sa facut o ameteala de nu m-ai puteam sa stau in picioare si o frica ingrozitoare ! am ajuns acasa am mers la spital mi-au facut analizele au iesit perfect! dar de atunci pe fiecare zi aproape simt inima cum imi bate in tot corpul si am o stare de ameteala care nu este grava dar ma deranjeaza ! ca nu sunt cum eram inainte lucid ! eu fac fotbal si am observat cand ma solicit la maxim parca ameteala devine si m-ai profunda! daca ar putea sa imi spuna si mie ceva in legatura cu problema asta?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa fiti reevaluat de catre un medic internist. Simptomele sunt nespecifice si de aceea este bine sa fiti investigat.

frn

acum 10 ani

da dar nu stiu unde sa merg daca ma puteti ajuta cu informati!multumesc

frn

acum 10 ani

ma gandeam la un CT computer tomograf !?