EKG

Infarct

Postata de zozozozo cu 12 ani in urma.

buna ziua,
de fiecare data cand fac EKG acesta este anormal iar in urma controlului facut de cardiolog ( ecograf,ascultat cu stetoscopul etc) inima functioneaza normal,nu obosesc,merg cu bicicleta,schiez,merg si 15 km pe jos si nu am nimic dar nu inteleg de ce nu iese ekg-ul normal si nu imi spune nimemi numai raspunsuri evazive.

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Cardiologul care va examineaza clinic,poate sa va faca si un examen EKG si sa vi-l interpreteze corelat cu Clinica. Poate fi un mic defect congenital fara importanta pentru functionarea inimii situatie optima .

ionesculavinia75

acum 12 ani

Buna ziua,
Va rog sa scanati electrocardiograma si sa o trmiteti pe aceasta adresa ([email protected]) si o sa primiti de la noi un raspuns prompt.