durere hemitorace stang

Infarct

Postata de Claudia Mirela1 cu 13 ani in urma.

Am dureri hemitorace stang, superior, membru superior stang. Apar de obicei in situatii stresante, dar dureaza ore si nu dispar cu medicatie. E ceva grav?

Raspunsuri (1)

betty_criveanu

acum 13 ani

eu m-am trezit in toiul noptii cu dureri in piept si umar pina la degetele mainii.trnspiratie rece,senzatie de sufocare ,dar a trecut repede.1sau 2 minute.cind a incetat durerea,am simtit un val de caldura in piept. ce sa fie asta?un motiv de inrijorare?