cine imi da un sfat?

Infarct

Postata de napolikbx cu 13 ani in urma.

sunt in italia la munca si nu reusesc sa inteleg mai nimic.am impresia ca aici nu se ia in serios nici o boala.la orice spital merg nu sunt lamurita.am facut o electrocardiograma si mi sa spus ca ventriculul stang este atrofiat.ce riscuri sunt si ce tre sa fac?multumesc

Raspunsuri (5)

elena

acum 13 ani

Cred ca ar fi foarte bine daca ai face mai multe investigatii care sa confirme acest diagnostic nu stiu daca un E K G poate spune tot. Va recomand un cabinet unde puteti primi mai multe informatii utile. Nr de tel al cabinetului 0733247996

Laura

acum 13 ani

De doua luni am si eu dureri mari in stern.si in spate.dar sunt dureri permanente.si un discomfort.in capul pieptului este ca un junghi care ma tine.poate sa fie de la inima?Va rog daca ma poate ajuta cineva sa imi spuna daca este de la inima.sau daca trece cineva prin asa ceva si daca sa dus la un medic cardiolog si ce ia spus?Va multumesc.astpet raspuns

Bia

acum 13 ani

Laura,durerile apar brusc sau in timp?ar fi bn daca ai consulta un medic cardiolog,pt ca daca durerea o simti si in bratul stang,poate fi vorba de un infarct.

curiosul

acum 12 ani

un infarct care dureaza de doua luni ???

gabriela

acum 12 ani

GABRIELA.ZAT.SU un super chat va astept si pe voi