ce poate fi?

Infarct

Postata de mike1234 cu 11 ani in urma.

buna ziua , am 16 ani si in urma cu 2 saptamani cand imi plimbam cainele am simtit ca si o arsura sub brat, iar apoi mi s a incetosat vederea, am ametit si am simtit ca o caldura care a pornit de la stomac sau de la piept(nu sunt sigur) spre picioare si cap ... si inima a inceput sa imi bata foarte tare ... de parca as fi facut efort mare si dupa ce ma m asezat am inceput sa imi revin ...precizez ca nu sunt fumator si nici obez...nu sunt sigur daca are vreo legatura, dar mi s a intamplat cand veneam cu cainele spre casa pt ca ma grabeam ca aveam vezica plina ....... iar a 2a zi cand mergeam spre scoala mi sa intamplat acelasi lucru , dar mult mai slab...

Raspunsuri (2)

mike1234

acum 11 ani

si mai mentionez ca am fost la doctorul de familie si am avut tensiunea normala

GuestUser

acum 8 ani

Atac de panica