ce cardiolog vine la domiciliu in Bucuresti cu echo Doppler?

Infarct

Postata de cisabelcor cu 12 ani in urma.

Care specialist cardiolog vine la domiciliul unei persoane in Bucuresti, care doreste Echo Doppler cardiac + tratament eficient de specialitate?

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

incercati sa va informati de pe paginile de specialitate (cardiologie) sau ale clinicilor ce includ serviciu de cardiologie si pot oferi acest serviciu de a se deplasa cu aparatura. Exista posibilitatea de a solicita un transport [programat cu o ambulanta privata catre clinica sau spitalul respectiv la care aveti o programare.