Cardiopatia ischemica: angina pectorala si infarctul miocardic

Infarct

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

sunt tanar si uimit de aceasta afectiune,nu stiu ce sa mai fac pt a scapa de durere

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

sunt tanar si uimit de aceasta afectiune,nu stiu ce sa mai fac pt a scapa de durere

Liliana

acum 14 ani

Odina la timp,ceai de talpa gastii,priveste problemele in mod optimist si cu detasare.La crize ajuta-te cu miofilin sau nitroglicerina.Sanatate!