buna seara...

Infarct

Postata de carmen1981 cu 13 ani in urma.

am si eu cateva inbtrebari,acum o jumatate de an am facut un ecograf si mi s-a zis ca splina nu functioneaza bine,nu pulseaza e prea lenesa.De 3 luni ma doare in parte splinei si a ficatului,mai mult e ca ma-m umflat atat de tare (ca la o femeie insarcinata in luna a 5)ma simt rau,ametesc,am stari de greata,nu pot sa mananc,nu pot dormi pe partea stanga ma doare dar numai am aer,cateodata am si temperatura in corp,ma simt rau si chiar daca nu fac nimik si stand degeaba...problema e ca acum ma doare si in piept in partea inimi,nu mereu dar simt o durere...Multumesc

Raspunsuri (3)

elena

acum 13 ani

nu sunt medic dar te rog mergi la urgenta ca si eu am avut probleme cu splina si am facut infart splenic si am avut plina burta cu puroi

carmen1981

acum 13 ani

iti multumesc mult

Gabi

acum 13 ani

Pentru detalii puteti intra pe www.gabrielahripcaru.mycali.biz.