Pe tatal meu in varsta de 40 de ani il doare in cosul pieptului si in spate simte ca o gheara?

Infarct miocardic

Postata de Adihelper cu 7 ani in urma.

Buna seara, Tatal meu in varsta de 40 de ani, are o problema
Il doare intre inima si cosul pieptului, si simte o gheara in spate,si ia amortit mana stanga
Am inteles ca poate fi un atac de cord, dar nu mai stiu, de la ce sa fie oare ?

(PS: nu prea vrea sa mearga la medic)

Raspunsuri (1)

Adihelper

acum 7 ani

Tin sa mentionez ca il ia cand cu frig cand cu caldura