urinare

Incontinenta urinara

Postata de Vasile15476888 cu 11 ani in urma.

Care este cauza urinarilor dese?, iar mai ales noaptea pierd urina prin picaturi necontrolate

Raspunsuri (3)

Dragos Ursu

acum 11 ani

Posibil sa ai probleme cu prostata. Aceleasi simptome le-am avut si eu. In general, in perioada noptii intalnesti majoritatea simptomelor: prurit, urinari dese si de culoare mai inchisa. Poti sa folosesti ProstatePerfom si Zeolit lichid imbunatatit cu DHQ. Eventual sa mergi inainte la un medic. Sunt diagnosticat de prostata de 2 ani de zile si folosesc aceste doua tratamente si ma simt mult mai bine.

Vasile15476888

acum 11 ani

Multumesc mult,
Cu stima,
Vasile

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Cauzele pot fi multiple. Ele depind de varsta pacientului.
Incepeti prin a efectua un sumar de urina si consult urologic.