UN TRATMENT PENTRU INCONTINENTA URINARA

Incontinenta urinara

Postata de 0723625668 cu 11 ani in urma.

Vv-as ruga sa-mi dati um exemplu de trartament chiar si naturist pentru tratarea incontinentei urinare,. , de care sufar de mai multi ani , ,va multumesc(loc in bucuresti varsta 55 ani)

Raspunsuri (2)

ildiko ballok

acum 11 ani

//sfatulmedicului.ro/Incontinenta-urinara/incontinenta-urinara-exercitiile-kegel-stilul-de-viata-stresul-sarcina-g_586

cornelia

acum 11 ani

Buna,
Incercati sa gasiti un medic homeopat bun. Homeopatia ajuta foarte mult in problemele de sanatate, dar este foarte important sa gasiti un medic homeopat bun! Am avut mereu probleme cu sanatatea la copii si le-am rezolvat prin homeopatie.
Sanatate multa si noroc!