ma puteti ajuta?

Incontinenta urinara

Postata de mycha_ella cu 13 ani in urma.

tot mi se scurge un lichid mirositor din mine.. nu stiu ce as putea sa am.. ajutati-ma si pe mn.. nu pot sa imi dau seaa ce am

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Din "tine"? Din ce zona? Din san, din piele (daca din piele in ce zona? ai vreo operatie acolo?), din vagin, din anus, din urechi, de unde?
Mergi la medic, el iti va spune ce ti se intampla.

mycha_ella

acum 13 ani

din vagin..

RKARMEN

acum 13 ani

fuga la medic nu mai astepta

Theodora

acum 13 ani

Buna seara,
Am si eu o intrebare .E normal ca sa am secreti urat mirositoare din vagin?
Mentionez ca sunt de culoare galbui verzui iar de mai bine de o vreme am si usoare adica suportabile dureri deasupra la vagin (adica la abdomen) iar uneori am scapari putine de urina .Am 34 de ani iar greutatea este de 75 kg. iar inaltimea este de 1,65 cm. , am avut 2 nasteri normale la termen copii au avut intre 3,700 kg. -3,850kg.
Va multumesc astept raspuns la adresa de mss [email protected]

milibumbi

acum 13 ani

mergi la ginecolog. am avut cu ani in urma aceiasi problema.mi-a dat niste ovule si am scapat. dar nu amana vizita la ginecologie: orice boala lasata se poate agrava.

Elena

acum 9 ani

Ai grija