infectie vaginala

Incontinenta urinara Infectie vaginala

Postata de gurita 97 cu 11 ani in urma.

Buna ziua Sunt graida in 7 luni si am facut o infectie vaginala(pe peretii vaginei am nici umblaturi)Nu stiu ce sa fac ,ce tratament sa iau Va multumesc

Raspunsuri (3)

gurita 97

acum 11 ani

SCUZE Buna sunt gravida in 7 luni si am facut o infectie vaginala(labia minora este umflata si am nici umflaturi pe ea )Va multumesc

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa consultati medicul ginecoloc.

Cabinet Lacrima Naturii

acum 11 ani

va poate ajuta un tratament natural uro-genital. puteti sa imi scrieti la [email protected]