Chist?

Incontinenta urinara

Postata de Utilizator11533319518 cu 5 ani in urma.

Am fost in Romania la control ginecologic cu dureri in partea stanga la ovar mi s-a spus ca nu am nimic . O lună mai târziu am venit in Germania. Am avut dureri groaznice si am mers direct la spital, doctorul mi a spus că trebuie să mă opereze urgent ca am un chist pe ovarul stâng plin cu sânge. M-a operat . Intrebarea mea este: atunci când am fost la control in tara (si tin sa mentionez ca e diferenta doar de o lună) acel doctor nu a văzut că am chist sau a apărut între timp? Multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Chisturi-ovariene/chist-ovarian-functional_1103