Ce problema apare cand la finalul urinarii inca simt nevoia sa mai fac?

Incontinenta urinara

Postata de Utilizator11586726149 cu 4 ani in urma.

Buna ziua tuturor! Am o mica problema, adica a aparut recent o senzatie ca simt nevoia sa mai fac pipi dupa cat fac in mod normal, insa nu mai vine nimic. Mentionez ca nu am avut vreun contact sexual pana acum, deci nu poate sa fie de aici (am vazit pe internet, desi nu prea cred ce am citit). Beau destul de multe lichide pe zi, insa la fel de mult beam si inainte de aceasta senzatie. Imi poate spune si mie cimeva de la ce poate sa fie?

Raspunsuri (1)

Marinela

acum un an

Mai aveți senzația?