Ce poate provoca sangerari ale penisului (din uretra)?

Incontinenta urinara

Postata de Utilizator21534163491 cu 5 ani in urma.

Buna ziua , am si eu o intrebare. Ieri seara am profitat de un sex oral neprotejat si astazi dimineata cand m-am dus la baie am observat picuri de sange iesind din uretra. Sangerarea s-a oprit , dureri nu am avut , ar trebui sa ma ingrijorez ? Va multumesc anticipat pentru orice raspuns.

Raspunsuri (1)

Bogdan123

acum un an

Salut, am aceeași problema. Îmi poți spune dacă ai aflat sau dacă ți s a vindecat ?