buna

Incontinenta urinara

Postata de oty2oty cu 12 ani in urma.

am facuy papa nicolau ,sumar si urocultura au iedit bune am facut ecografie pregatita nu am nimic acum medicul vrea o biopsie daca papa nicolau este bun oare nu este deajuns vrea si o biopsie este f scumpa 400 si apoi ce mai imi cere oare ma opereaza

Raspunsuri (2)

SARI

acum 12 ani

Nu mentionezi daca ai si ceva probleme sau ai facut investigatiile numai din rutina?
Daca nu te deranjeaza nimic, si te simti bine, mergi la medicul de familie cu investigatiile si ai grija de sanatatea ta.Sau poate schimba medicul.
Sanatate

laura

acum 12 ani

Pai nu stiu de ce ti-a recomandat biopsie,daca tu nu ai nimic..schimba medicul si mai cere o parere..oricum trebuia sa-l intrebi pe medic de ce trebuie aceasta analiza,eu nu inteleg de ce plecati din cabinet fara sa fiti lamuriti...