Buna seara! Am 19 ani si am scurgeri post mictionale. Ce e de facut?

Incontinenta urinara Vezica hiperactiva

Postata de MembruMobileAppmicloiusebastian cu 6 ani in urma.

De foarte mult timp dupa ce urinez, oricat de mult as astepta tot raman niste picaturi pe uretra care ma deranjeaza. Nu am problme cu urinari frecvente nopatea. Am facut si ecografie si rinichii, vezica si prostata sunt normale.
Ce de facut si cum pot scapa de aceasta problema care ma drranjeaza de mult timp?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Incontinenta-urinara/incontinenta-urinara-la-barbati_606