Am 13 ani si fac pipi in pat ce as putea sa fac? ar ajuta cu ceva daca mas duce la psiholog?

Incontinenta urinara Vezica hiperactiva Tulburari gastrointestinale

Postata de MembruMobileApp1497858471 cu 6 ani in urma.

ar ajuta daca mas duce la psiholog?? adica eu asa cred dar nu sunt sigur... am avut multe intamplari la 12 ani mia murit mama fratele meu are psoriazis tatal meu sia schimbat religia si la biserica daca merg merg cu bunicul . bunicul e bolnav. Eu noaptea visez ceva si cand ma trezesc sunt ud (dorm cu bunica) si mie frica|!

Raspunsuri (1)

a

acum 6 ani

Buna, intentia ta de a merg la u psiholog este una buna si corecta. Pentru inceput poti apela la psihologul din scoala pe care tu o frecventezi. Incearca sa discuti macar cu cineva din familie care te intelege si te va sprijini. Daca in scoala ta nu exista un astfel de psiholog, poti apela la oricare alt psiholog scolar.