Ajutor

Incontinenta urinara

Postata de dory_76_34 cu 11 ani in urma.

Buna ziua ,am un baiat de 13 ani si avem nevoie de ajutor
Din pacate avem o mare problema urinara,aproape nu exista noapte in care sa nu urineze in pat.Am incercat cateva tratamente naturiste ,dar nu au dat rezultate .Am nevoie de ajutorul d-voastra.
Va multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Psiholog Liliana Puchea

acum 11 ani

Buna ziua
Daca este exclusa afectarea fiziologica prin control medical este de luat in calcul si o afectiune psihologica astfel ca poate fi benefic sa mergeti cu el la un psihoterapeut

Liliana Puchea
Psihoterapie
Consiliere psihologica
Telefon 0722207760
Adresa cabinet Bucuresti, Bdul Natiunile Unite, nr.8, bl.104, sc.5, et.4, ap, 96
http://cabinetdepsihologiepuchealiliana.blogspot.com

dory76

acum 11 ani

Va multumesc pt sfat