A trecut o luna de la operatia de prostata. Urinez fara control si urina are un miros urit.?

Incontinenta urinara Vezica hiperactiva Tulburari gastrointestinale

Postata de Utilizator21557679697 cu 4 ani in urma.

Daca stau jos 10-15 minute cind ma ridic urinez pe mine. Nu ajung la toaleta. Se intimpla foarte des.si la final am durei groaznice pe canalul renal.Ce-ar trebui sa fac sau ce tratament pot folosi. Multumesc.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-prostatei/principalele-afectiuni-ale-prostatei_16080